Produkte > SUNON > PMD2409PMB3-A.(2).GN
PMD2409PMB3-A.(2).GN
PMD2409PMB3-A.(2).GN Sunon
PMD2409PMB3_A.2.GN_I55_D09015830G_010.pdf
Hersteller: Sunon
DC Fans Axial Fan, 92x92x38mm, 24VDC, 91.7CFM, 0.43"H2O, Ball, Wire, Auto Restart
auf Bestellung 58 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2409PMB3-A.(2).GN Sunon
Description: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 91.8 CFM (2.57m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.3dB(A), Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 6 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2409PMB3-A.(2).GN Hersteller : Sunon (D09012500G-04)-0.pdf PMD2409PMB3-A.(2).GN
auf Bestellung 163 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PMD2409PMB3-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fans (D09012500G-04)-0.pdf Description: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 91.8 CFM (2.57m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.3dB(A)
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W