Produkte > SUNON FAN > PMD4806PMB1-A.(2).GN
PMD4806PMB1-A.(2).GN Sunon Fan
Hersteller: Sunon Fan
Fan Tubeaxial 48VDC Square - 60mm L x 60mm H Ball 56.5 CFM (1.58m3/min) 2 Wire Leads Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD4806PMB1-A.(2).GN Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 56.5 CFM (1.58m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.199 lb (90.26 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.0dB(A), Static Pressure: 0.920 in H2O (229.2 Pa), Power (Watts): 11.5 W.
Weitere Produktangebote PMD4806PMB1-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD4806PMB1-A.(2).GN PMD4806PMB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fans sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353331382F28443036303237373130472D3030292D322E706466 Description: FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 56.5 CFM (1.58m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.199 lb (90.26 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.0dB(A)
Static Pressure: 0.920 in H2O (229.2 Pa)
Power (Watts): 11.5 W
Produkt ist nicht verfügbar
PMD4806PMB1-A.(2).GN PMD4806PMB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353331382F28443036303237373130472D3030292D322E706466 DC Fans Fan, 60x38mm, 48VDC, 56.5CFM, 11.5W, 56dBA, 8000RPM, 2Ball Bearing, Auto Restart