Produkte > SUNON > PMD4806PTB1-A.(2).U.GN
PMD4806PTB1-A.(2).U.GN
PMD4806PTB1-A.(2).U.GN Sunon
pmd6025-1485052.pdf
Hersteller: Sunon
DC Fans DC Axial Fan, 60x25mm, 48VDC, Lead Wire
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD4806PTB1-A.(2).U.GN Sunon
Description: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6900 RPM, Air Flow: 36.0 CFM (1.01m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.165 lb (74.84 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB(A), Static Pressure: 0.540 in H2O (134.5 Pa), Power (Watts): 4.3 W.
Weitere Produktangebote PMD4806PTB1-A.(2).U.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD4806PTB1-A.(2).U.GN Hersteller : Sunon Fan sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353331392F28443036303239393230472D3030292D312E706466 FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
PMD4806PTB1-A.(2).U.GN PMD4806PTB1-A.(2).U.GN Hersteller : Sunon Fans sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353331392F28443036303239393230472D3030292D312E706466 Description: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6900 RPM
Air Flow: 36.0 CFM (1.01m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.165 lb (74.84 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB(A)
Static Pressure: 0.540 in H2O (134.5 Pa)
Power (Watts): 4.3 W