Produkte > NEXPERIA USA INC. > PMP4501G,135
PMP4501G,135
PMP4501G,135 Nexperia USA Inc.
PMP4501V_G_Y.pdf
Hersteller: Nexperia USA Inc.
Description: TRANS 2NPN 45V 100MA 5-TSSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 2 NPN (Dual) Matched Pair, Common Emitter
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Power - Max: 300mW
Current - Collector (Ic) (Max): 100mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 45V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 400mV @ 5mA, 100mA
Current - Collector Cutoff (Max): 15nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 200 @ 2mA, 5V
Frequency - Transition: 250MHz
Supplier Device Package: 5-TSSOP
auf Bestellung 134214 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 134214
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMP4501G,135 Nexperia USA Inc.
Description: TRANS 2NPN 45V 100MA 5-TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: 2 NPN (Dual) Matched Pair, Common Emitter, Operating Temperature: 150°C (TJ), Power - Max: 300mW, Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 45V, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 400mV @ 5mA, 100mA, Current - Collector Cutoff (Max): 15nA (ICBO), DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 200 @ 2mA, 5V, Frequency - Transition: 250MHz, Supplier Device Package: 5-TSSOP, Part Status: Obsolete.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMP4501G,135 PMP4501G,135 Hersteller : Nexperia 1512364819062020pmp4501v_g_y.pdf Trans GP BJT NPN 45V 0.1A Automotive 5-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 126428 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5672
tariffCode: 85412900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
PMP4501G,135 PMP4501G,135 Hersteller : Nexperia USA Inc. PMP4501V_G_Y.pdf Description: TRANS 2NPN 45V 100MA 5-TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 300mW
Frequency - Transition: 250MHz