Produkte > NEXPERIA > PMST2222,115
PMST2222,115
PMST2222,115 Nexperia
104pmst2222_2222a.pdf
Hersteller: Nexperia
Trans GP BJT NPN 30V 0.6A 200mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SC-70 T/R
auf Bestellung 5990 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1809
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMST2222,115 Nexperia
Description: TRANS NPN 30V 0.6A SOT-323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: 150°C (TJ), Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 1.6V @ 50mA, 500mA, Current - Collector Cutoff (Max): 10nA (ICBO), DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 100 @ 150mA, 10V, Frequency - Transition: 250MHz, Supplier Device Package: SOT-323, Grade: Automotive, Part Status: Active, Current - Collector (Ic) (Max): 600 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V, Power - Max: 200 mW, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMST2222,115 PMST2222,115 Hersteller : Nexperia 104pmst2222_2222a.pdf Trans GP BJT NPN 30V 0.6A 200mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SC-70 T/R
auf Bestellung 5990 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 524
PMST2222,115 PMST2222,115 Hersteller : Nexperia USA Inc. PMST2222_2222A.pdf Description: TRANS NPN 30V 0.6A SOT-323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 1.6V @ 50mA, 500mA
Current - Collector Cutoff (Max): 10nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 100 @ 150mA, 10V
Frequency - Transition: 250MHz
Supplier Device Package: SOT-323
Grade: Automotive
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 600 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V
Power - Max: 200 mW
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 50
PMST2222,115 PMST2222,115 Hersteller : Nexperia PMST2222_2222A.pdf Bipolar Transistors - BJT PMST2222/SOT323/SC-70
Mindestbestellmenge: 8
tariffCode: 85412900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
PMST2222,115 Hersteller : NEXPERIA PMST2222_2222A.pdf Description: NEXPERIA - PMST2222,115 - INTEGRATED PASSIVE FILTERS
tariffCode: 85412900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Frequency - Transition: 250MHz
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW