POE-24S-AFI- TE Connectivity Laird
ANT-DS-POE-XXS-AFI%200611.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: POE SPLITTER 12W 24V DESKTOP
Packaging: Bulk
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm)
Voltage - Output: 24V
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 36 ~ 60V
Type: Splitter
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Approval Agency: CE, EN
Power (Watts) - Per Port: 12W
Compliance: IEEE802.3af
Current - Output: 500 mA
Number of Ports: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POE-24S-AFI- TE Connectivity Laird
Description: POE SPLITTER 12W 24V DESKTOP, Packaging: Bulk, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm), Voltage - Output: 24V, Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 36 ~ 60V, Type: Splitter, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Approval Agency: CE, EN, Power (Watts) - Per Port: 12W, Compliance: IEEE802.3af, Current - Output: 500 mA, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote POE-24S-AFI-
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: OCP, SCP
Voltage - Output: 24V
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 36 ~ 60V
Type: Splitter
Approval Agency: CE, EN
Power (Watts) - Per Port: 12W
Compliance: IEEE802.3af
Current - Output: 500 mA