POE-24S-AFI- TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: POE SPLITTER 12W 24V DESKTOP
Packaging: Bulk
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm)
Voltage - Output: 24V
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 36 ~ 60V
Type: Splitter
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Approval Agency: CE, EN
Power (Watts) - Per Port: 12W
Compliance: IEEE802.3af
Current - Output: 500 mA
Number of Ports: 1
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POE-24S-AFI- TE Connectivity Laird
Description: POE SPLITTER 12W 24V DESKTOP, Packaging: Bulk, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm), Voltage - Output: 24V, Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 36 ~ 60V, Type: Splitter, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Approval Agency: CE, EN, Power (Watts) - Per Port: 12W, Compliance: IEEE802.3af, Current - Output: 500 mA, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote POE-24S-AFI-
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
| POE-24S-AFI | Hersteller : TE Connectivity |
Description: POE,AFSPLT,24V,12WPackaging: Bulk Features: OCP, SCP Size / Dimension: 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm) Voltage - Output: 24V Mounting Type: Desktop Voltage - Input: 36 ~ 60V Type: Splitter Operating Temperature: -10°C ~ 60°C Approval Agency: CE, EN Power (Watts) - Per Port: 12W Compliance: IEEE802.3af Current - Output: 500 mA Number of Ports: 1 |