Produkte > EATON > POE13W3X3.3-R
POE13W3X3.3-R Eaton
eaton-power-over-ethernet--poe-pd-configurable-flyback-transformer-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton
Power Transformer 1:0.529:0.176:0.176:0.176 1500VAC 13W 12 Terminal Gull Wing SMD
auf Bestellung 136 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 136
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POE13W3X3.3-R Eaton
Description: TRANSFRMR 100UH 13W 1.6A 12P SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.709" L x 0.709" W (18.00mm x 18.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 250kHz, Type: Configurable (For DC/DC), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Power Over Ethernet (PoE), Voltage - Isolation: 1500Vrms, Footprint: 0.709" L x 1.024" W (18.00mm x 26.00mm), Height - Seated (Max): 0.404" (10.25mm), Inductance @ Frequency: 100µH @ 100kHz, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote POE13W3X3.3-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
POE13W3X3.3-R POE13W3X3.3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-power-over-ethernet--poe-pd-configurable-flyback-transformer-data-sheet.pdf Description: TRANSFRMR 100UH 13W 1.6A 12P SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.709" L x 0.709" W (18.00mm x 18.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 250kHz
Type: Configurable (For DC/DC)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Power Over Ethernet (PoE)
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Footprint: 0.709" L x 1.024" W (18.00mm x 26.00mm)
Height - Seated (Max): 0.404" (10.25mm)
Inductance @ Frequency: 100µH @ 100kHz
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
POE13W3X3.3-R Hersteller : Coiltronics / Eaton coois00817_1-2264125.pdf Power Transformers 13W 100uH 1.6A 0.25ohms