Produkte > POE > POE26W3.3VS10-R
POE26W3.3VS10-R
eaton-poe-pd-configurable-forward-transformer-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 115 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POE26W3.3VS10-R
Description: XFMR POE CONFIG DC/DC 160UH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.846" L x 0.866" W (21.50mm x 22.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 300kHz, Type: Configurable (For DC/DC), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Power Over Ethernet (PoE), Voltage - Isolation: 1500Vrms, Footprint: 0.846" L x 1.161" W (21.50mm x 29.50mm), Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Inductance @ Frequency: 160µH @ 100kHz.
Weitere Produktangebote POE26W3.3VS10-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
POE26W3.3VS10-R POE26W3.3VS10-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-poe-pd-configurable-forward-transformer-data-sheet.pdf Description: XFMR POE CONFIG DC/DC 160UH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.846" L x 0.866" W (21.50mm x 22.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 300kHz
Type: Configurable (For DC/DC)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Power Over Ethernet (PoE)
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Footprint: 0.846" L x 1.161" W (21.50mm x 29.50mm)
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Inductance @ Frequency: 160µH @ 100kHz
Produkt ist nicht verfügbar
POE26W3.3VS10-R Hersteller : Coiltronics / Eaton coois00831_1-2264386.pdf Power Transformers 26W 160uH 2.6A 0.1ohms