Produkte > EATON ELECTRONICS > POEA2FB1V13W1X24
POEA2FB1V13W1X24
POEA2FB1V13W1X24 Eaton Electronics
eaton-poea2fb-poe-high-voltage-flyback-transformer-data-sheet-elx1267-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Audio Transformers / Signal Transformers Flybk Xfmr EP13 Single Out 13W 24V 0.55A
auf Bestellung 456 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details POEA2FB1V13W1X24 Eaton Electronics
Description: TRANSF FLYBACK POE 13W 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Power Over Ethernet (PoE), Voltage - Isolation: 1500Vrms, Voltage - Primary: 37 ~ 57V, Height - Seated (Max): 0.690" (17.53mm), Inductance @ Frequency: 40µH.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
POEA2FB1V13W1X24 POEA2FB1V13W1X24 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-poea2fb-poe-high-voltage-flyback-transformer-data-sheet-elx1267-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers Flybk Xfmr EP13 Single Out 13W 24V 0.55A
auf Bestellung 460 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
POEA2FB1V13W1X24 POEA2FB1V13W1X24 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-poea2fb-poe-high-voltage-flyback-transformer-data-sheet-elx1267-en.pdf Description: TRANSF FLYBACK POE 13W 24V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Power Over Ethernet (PoE)
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 37 ~ 57V
Height - Seated (Max): 0.690" (17.53mm)
Inductance @ Frequency: 40µH
auf Bestellung 60 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 37 ~ 57V
Inductance @ Frequency: 40µH