POEA2FB3V12W1X12
POEA2FB3V12W1X12 Eaton - Electronics Division
eaton-poea2fb-poe-high-voltage-flyback-transformer-data-sheet-elx1267-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TRANSF FLYBACK POE 12W 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 250kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Power Over Ethernet (PoE)
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 36 ~ 57V
Voltage - Auxiliary: 13.5V
Height - Seated (Max): 0.690" (17.53mm)
Inductance @ Frequency: 140µH @ 100kHz
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POEA2FB3V12W1X12 Eaton - Electronics Division
Description: TRANSF FLYBACK POE 12W 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 250kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Power Over Ethernet (PoE), Voltage - Isolation: 1500Vrms, Voltage - Primary: 36 ~ 57V, Voltage - Auxiliary: 13.5V, Height - Seated (Max): 0.690" (17.53mm), Inductance @ Frequency: 140µH @ 100kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
POEA2FB3V12W1X12 POEA2FB3V12W1X12 Hersteller : Eaton Electronics eaton-poea2fb-poe-high-voltage-flyback-transformer-data-sheet-elx1267-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers Flybk Xfmr EP13 Single Out 12.3W 12V 1A
auf Bestellung 460 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
POEA2FB3V12W1X12 POEA2FB3V12W1X12 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-poea2fb-poe-high-voltage-flyback-transformer-data-sheet-elx1267-en.pdf Description: TRANSF FLYBACK POE 12W 12V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 250kHz
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 36 ~ 57V
Voltage - Auxiliary: 13.5V
auf Bestellung 200 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
POEA2FB3V12W1X12 POEA2FB3V12W1X12 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-poea2fb-poe-high-voltage-flyback-transformer-data-sheet-elx1267-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers Flybk Xfmr EP13 Single Out 12.3W 12V 1A