POEB3FW1V50W1X5
POEB3FW1V50W1X5 Eaton - Electronics Division
eaton-poeb3fw-poe-high-voltage-forward-transformer-data-sheet-elx1271-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TRANSF FLYBACK POE 50W 5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Power Over Ethernet (PoE)
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Auxiliary: 12V
Height - Seated (Max): 0.583" (14.80mm)
Inductance @ Frequency: 162µH @ 100kHz
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POEB3FW1V50W1X5 Eaton - Electronics Division
Description: TRANSF FLYBACK POE 50W 5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Power Over Ethernet (PoE), Voltage - Isolation: 1500Vrms, Voltage - Auxiliary: 12V, Height - Seated (Max): 0.583" (14.80mm), Inductance @ Frequency: 162µH @ 100kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
POEB3FW1V50W1X5 POEB3FW1V50W1X5 Hersteller : Eaton Electronics eaton-poeb3fw-poe-high-voltage-forward-transformer-data-sheet-elx1271-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers Fwd Xfmr EFD25 Single 50W 5V 10A
auf Bestellung 249 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
POEB3FW1V50W1X5 POEB3FW1V50W1X5 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-poeb3fw-poe-high-voltage-forward-transformer-data-sheet-elx1271-en.pdf Description: TRANSF FLYBACK POE 50W 5V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Auxiliary: 12V