POEB4FW1V156W1X12
POEB4FW1V156W1X12 Eaton - Electronics Division
eaton-poeb4fw-poe-high-voltage-forward-transformer-data-sheet-elx1272-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TRANSF FLYBACK POE 56W 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 1.420" L x 1.300" W (36.07mm x 33.02mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 250kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Power Over Ethernet (PoE)
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 40 ~ 60V
Voltage - Auxiliary: 12V
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Inductance @ Frequency: 100µH
auf Bestellung 80 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POEB4FW1V156W1X12 Eaton - Electronics Division
Description: TRANSF FLYBACK POE 56W 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 1.420" L x 1.300" W (36.07mm x 33.02mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 250kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Power Over Ethernet (PoE), Voltage - Isolation: 1500Vrms, Voltage - Primary: 40 ~ 60V, Voltage - Auxiliary: 12V, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Inductance @ Frequency: 100µH.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
POEB4FW1V156W1X12 POEB4FW1V156W1X12 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-poeb4fw-poe-high-voltage-forward-transformer-data-sheet-elx1272-en.pdf Description: TRANSF FLYBACK POE 56W 12V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 250kHz
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 40 ~ 60V
Voltage - Auxiliary: 12V
Inductance @ Frequency: 100µH
auf Bestellung 80 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
POEB4FW1V156W1X12 POEB4FW1V156W1X12 Hersteller : Eaton Electronics eaton-poeb4fw-poe-high-voltage-forward-transformer-data-sheet-elx1272-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers Fwd Xfmr EFD30 Single 156W 12V 13A