Produkte > POS > POSC12050A
POSC12050A
POSC12050A
POSC12050A.pdf
Hersteller: POS
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 0.5A; 6W; 78.88%
Type of power supply: switching
Output voltage: 12V DC
Maximum output current: 0.5A
Kind of output connector: 5,5/2,1
Power: 6W
Length of output cable: 1.5m
Body dimensions: 56x28x42mm
Operating temperature: -5...40°C
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Connector variant: straight
Efficiency: 78.88%
Colour: black
auf Bestellung 206 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POSC12050A POS
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 0.5A; 6W; 78.88%, Type of power supply: switching, Output voltage: 12V DC, Maximum output current: 0.5A, Kind of output connector: 5,5/2,1, Power: 6W, Supply voltage: 90...264V AC, Kind of power supply: mains; plug-in, Length of output cable: 1.5m, Body dimensions: 56x28x42mm, Operating temperature: -5...40°C, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Connector variant: straight, Efficiency: 78.88%, Polarisation: positive inner pin, Operating modes: constant voltage, Manufacturer series: POSC, Connectors for the country: Europe, Colour: black.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
POSC12050A POSC12050A Hersteller : POS POSC12050A-25.pdf Category: Plug-in Power Supplies
Output voltage: 12V DC
Maximum output current: 0.5A
Kind of output connector: 5,5/2,5
Power: 6W
Length of output cable: 1.5m
Body dimensions: 56x28x42mm
Connector variant: straight
Efficiency: 78.88%