Produkte > L-COM > PPA00020-10F
PPA00020-10F
PPA00020-10F L-com
Hersteller: L-com
Description: CPU/PDU POWER CORD - C14 RIGHT A
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14, Right Angle
2nd Connector: IEC 320-C13
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PPA00020-10F L-com
Description: CPU/PDU POWER CORD - C14 RIGHT A, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, Right Angle, 2nd Connector: IEC 320-C13.
Weitere Produktangebote PPA00020-10F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PPA00020-10F PPA00020-10F Hersteller : L-Com AC Power Leads CPU/PDU Power Cord - C14 Right Angle to C13 - 10 A