Produkte > L-COM > PPA00022-10F
PPA00022-10F
PPA00022-10F L-com
Hersteller: L-com
Description: CPU/PDU POWER CORD - C14 TO C13
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C13, Left Angle
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PPA00022-10F L-com
Description: CPU/PDU POWER CORD - C14 TO C13, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Left Angle.