Produkte > L-COM > PPA00023-10F
PPA00023-10F
PPA00023-10F L-Com
Hersteller: L-Com
AC Power Leads CPU/PDU Power Cord - C14 to C13 Right Angle - 10 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PPA00023-10F L-Com
Description: CPU/PDU POWER CORD - C14 TO C13, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Right Angle.
Weitere Produktangebote PPA00023-10F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PPA00023-10F PPA00023-10F Hersteller : L-com Description: CPU/PDU POWER CORD - C14 TO C13
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 18 AWG