Produkte > CUI DEVICES > PPM-2-35135-S1
PPM-2-35135-S1
PPM-2-35135-S1 CUI Devices
ppm-2-35135-s1.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: POWER PLUG, 1.35 X 3.5 X 20 MM,
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 24VDC
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 2 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Termination: Solder Eyelet
Insulation Color: Black
Actual Diameter: 0.053" (1.35mm ID), 0.138" (3.50mm OD)
Mating Length/Depth: 0.535" (13.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 1.35mm ID (0.053"), 3.50mm OD (0.138")
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 5 A
auf Bestellung 1667 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PPM-2-35135-S1 CUI Devices
Description: POWER PLUG, 1.35 X 3.5 X 20 MM,, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 24VDC, Connector Type: Plug, Gender: Female, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 2 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Termination: Solder Eyelet, Insulation Color: Black, Actual Diameter: 0.053" (1.35mm ID), 0.138" (3.50mm OD), Mating Length/Depth: 0.535" (13.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 1.35mm ID (0.053"), 3.50mm OD (0.138"), Part Status: Active, Current Rating (Amps): 5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PPM-2-35135-S1 PPM-2-35135-S1 Hersteller : Same Sky ppm-2-35135-s1.pdf DC Power Connectors power plug 1.35x3.5x20mm