Produkte > CUI DEVICES > PPM-2-47517-SG
PPM-2-47517-SG
PPM-2-47517-SG CUI DEVICES
ppm-2-47517-sg.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
1.7 x 4.75 mm, Overmold, Dc Power Plug Connector
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PPM-2-47517-SG CUI DEVICES
Description: POWER PLUG, 1.7 X 4.75 X 20 MM,, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 20VDC, Connector Type: Plug, Gender: Female, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 2 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Termination: Solder Eyelet, Insulation Color: Black, Actual Diameter: 0.067" (1.70mm ID), 0.187" (4.75mm OD), Mating Length/Depth: 0.520" (13.20mm), Industry Recognized Mating Diameter: 1.75mm ID (0.068"), 4.75mm OD (0.187"), Part Status: Active, Current Rating (Amps): 6 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PPM-2-47517-SG PPM-2-47517-SG Hersteller : Same Sky ppm_2_47517_sg.pdf DC Power Connectors power plug 1.7x4.75x20mm
auf Bestellung 801 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
PPM-2-47517-SG PPM-2-47517-SG Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ppm-2-47517-sg.pdf Description: POWER PLUG, 1.7 X 4.75 X 20 MM,
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 20VDC
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 2 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Termination: Solder Eyelet
Insulation Color: Black
Actual Diameter: 0.067" (1.70mm ID), 0.187" (4.75mm OD)
Mating Length/Depth: 0.520" (13.20mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 1.75mm ID (0.068"), 4.75mm OD (0.187")
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 6 A
auf Bestellung 1001 Stücke:
Mindestbestellmenge: 24
PPM-2-47517-SG PPM-2-47517-SG Hersteller : CUI DEVICES ppm-2-47517-sg.pdf 1.7 x 4.75 mm, Overmold, Dc Power Plug Connector
auf Bestellung 930 Stücke:
auf Bestellung 930 Stücke: