Produkte > AIRPAX > PR11-62-20.0A-XX-U
PR11-62-20.0A-XX-U
PR11-62-20.0A-XX-U AIRPAX
sensata_snapak_magnetic_circuit_protectors_datashe-2488529.pdf
Hersteller: AIRPAX
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR11-62-20.0A-XX-U AIRPAX
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 20A PUSH-RESET, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Push to Reset, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Number of Poles: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PR11-62-20.0A-XX-U PR11-62-20.0A-XX-U Hersteller : Sensata-Airpax ourproducts_snapak_series_datasheet.pdf Description: CIR BRKR MAG-HYDR 20A PUSH-RESET
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Number of Poles: 1
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PR11-62-20.0A-XX-U PR11-62-20.0A-XX-U Hersteller : Sensata 13snapak.pdf Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 20A 250VAC