Produkte > SAME SKY > PR13-12V-450-1A
PR13-12V-450-1A
PR13-12V-450-1A Same Sky
pr13.pdf
Hersteller: Same Sky
General Purpose Relays 19 x 15.5 x 15.8 mm, 12 V, 10 A, SPST (1 Form A), Power Relay
auf Bestellung 798 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR13-12V-450-1A Same Sky
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 37.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 2500VA, 300W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PR13-12V-450-1A PR13-12V-450-1A Hersteller : CUI Devices pr13.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 37.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 2500VA, 300W
auf Bestellung 997 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
PR13-12V-450-1A PR13-12V-450-1A Hersteller : SAME SKY pr13.pdf Power Relay 12VDC 10A SPST-NO(19mm 15.5mm 15.8mm) THT