Produkte > CUI DEVICES > PR19-5V-250-1A
PR19-5V-250-1A
PR19-5V-250-1A CUI DEVICES
pr19.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Power Relay 5VDC 10A SPST-NO(24.6mm 10.6mm 25mm) THT
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 82
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR19-5V-250-1A CUI DEVICES
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 50 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.5 VDC, Must Operate Voltage: 3.75 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 8 ms, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PR19-5V-250-1A PR19-5V-250-1A Hersteller : CUI DEVICES pr19.pdf Power Relay 5VDC 10A SPST-NO(24.6mm 10.6mm 25mm) THT
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 76
PR19-5V-250-1A PR19-5V-250-1A Hersteller : Same Sky pr19-3511135.pdf General Purpose Relays 24.6 x 10.6 x 25 mm, 5 V, 5 A, SPST (1 Form A), Power Relay
auf Bestellung 896 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
PR19-5V-250-1A PR19-5V-250-1A Hersteller : CUI Devices pr19-3044586.pdf General Purpose Relays 24.6 x 10.6 x 25 mm, 5 V, 5 A, SPST (1 Form A), Power Relay
auf Bestellung 896 Stücke:
PR19-5V-250-1A PR19-5V-250-1A Hersteller : CUI Devices pr19.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 50 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.5 VDC
Must Operate Voltage: 3.75 VDC