Produkte > SAME SKY > PR26-12V-S-900-1C-EF
PR26-12V-S-900-1C-EF
PR26-12V-S-900-1C-EF Same Sky
pr26.pdf
Hersteller: Same Sky
General Purpose Relays 31.8 x 26.9 x 19.1 mm, 12 V, 40 A, SPDT (1 Form C), Epoxy Sealed, Class F
auf Bestellung 1835 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR26-12V-S-900-1C-EF Same Sky
Description: 31.8 X 26.9 X 19.1 MM, 12 V, 40, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 77.4 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 40 A, Switching Voltage: 300VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 12 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 10000VA, 900W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PR26-12V-S-900-1C-EF PR26-12V-S-900-1C-EF Hersteller : CUI Devices pr26-3421116.pdf General Purpose Relays 31.8 x 26.9 x 19.1 mm, 12 V, 40 A, SPDT (1 Form C), Epoxy Sealed, Class F
auf Bestellung 1991 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PR26-12V-S-900-1C-EF PR26-12V-S-900-1C-EF Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) pr26.pdf Description: 31.8 X 26.9 X 19.1 MM, 12 V, 40
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 77.4 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 300VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC