Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY > PR27-160-150-0.127
PR27-160-150-0.127 Shiu Li Technology
redir?resid=D109537BC44A76A0!134&authkey=!AHa325LZXb-yHN8&ithint=file%2cpdf&e=v21BX
Hersteller: Shiu Li Technology
Conductive Insulator Pad, Sheet
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR27-160-150-0.127 Shiu Li Technology
Description: THERM PAD 160MMX150MM GRAY, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Polyimide, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0050" (0.127mm), Type: Conductive Insulator Pad, Outline: 160.00mm x 150.00mm, Thermal Conductivity: 1.8W/m-K, Backing, Carrier: Polyimide.
Weitere Produktangebote PR27-160-150-0.127
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: Gray
Material: Polyimide
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0050" (0.127mm)
Type: Conductive Insulator Pad
Outline: 160.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity: 1.8W/m-K