Produkte > SAME SKY > PR30-18V-450-1C-E
PR30-18V-450-1C-E
PR30-18V-450-1C-E SAME SKY
pr30.pdf
Hersteller: SAME SKY
Power Relay 18VDC 10(NO)/3(NC)A SPDT(20.5x10.2x15.3)mm THT
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 87
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR30-18V-450-1C-E SAME SKY
Description: 20.5 X 10.2 X 15.3 MM, 18 V, 10, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 25 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 400VAC, 150VDC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 13.5 VDC, Operate Time: 8 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 2770VA, 150W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PR30-18V-450-1C-E PR30-18V-450-1C-E Hersteller : SAME SKY pr30.pdf Power Relay 18VDC 10(NO)/3(NC)A SPDT(20.5x10.2x15.3)mm THT
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 87
PR30-18V-450-1C-E PR30-18V-450-1C-E Hersteller : CUI Devices pr30-3421099.pdf General Purpose Relays 20.5 x 10.2 x 15.3 mm, 18 V, 10 A, SPDT ( 1 Form C), Epoxy Sealed
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
PR30-18V-450-1C-E PR30-18V-450-1C-E Hersteller : Same Sky pr30-3510588.pdf General Purpose Relays 20.5 x 10.2 x 15.3 mm, 18 V, 10 A, SPDT ( 1 Form C), Epoxy Sealed
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
PR30-18V-450-1C-E PR30-18V-450-1C-E Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) pr30.pdf Description: 20.5 X 10.2 X 15.3 MM, 18 V, 10
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 25 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 400VAC, 150VDC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 13.5 VDC
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 2770VA, 150W
Mindestbestellmenge: 7