Produkte > L-COM > PR35GB25FB
PR35GB25FB
PR35GB25FB L-Com
PR35GB25FB_2D.pdf
Hersteller: L-Com
Audio & Video Patch Panels 3.5""X19""PNL W/16 DB25 F/F CPLR
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR35GB25FB L-Com
Description: 3.5""X19""PNL W/16 DB25 F/F CPLR, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 19.000" L x 3.480" W x 0.500" H (482.60mm x 88.39mm x 12.70mm), For Use With/Related Products: 19" Rack, Material: Metal, Steel, Type: Panel, Ventilation: Non-Vented.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PR35GB25FB PR35GB25FB Hersteller : L-com PR35GB25FB_2D.pdf Description: 3.5""X19""PNL W/16 DB25 F/F CPLR
Packaging: Bag
Color: Black
Size / Dimension: 19.000" L x 3.480" W x 0.500" H (482.60mm x 88.39mm x 12.70mm)
For Use With/Related Products: 19" Rack