Produkte > SAME SKY > PR5-24V-200-1A
PR5-24V-200-1A
PR5-24V-200-1A Same Sky
pr5.pdf
Hersteller: Same Sky
General Purpose Relays 18.2 x 10.2 x 15.5 mm, 24 V, 5 A, SPST (1 Form A), Power Relay
auf Bestellung 550 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR5-24V-200-1A Same Sky
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PR5-24V-200-1A PR5-24V-200-1A Hersteller : CUI Devices pr5.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
auf Bestellung 992 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
PR5-24V-200-1A PR5-24V-200-1A Hersteller : CUI Devices pr5-3044689.pdf General Purpose Relays 18.2 x 10.2 x 15.5 mm, 24 V, 5 A, SPST (1 Form A), Power Relay
auf Bestellung 980 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
PR5-24V-200-1A PR5-24V-200-1A Hersteller : SAME SKY pr5.pdf Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(18.2mm 10.2mm 15.5mm) THT