Produkte > SAME SKY > PRE29-24V-S-450-1A-E
PRE29-24V-S-450-1A-E
PRE29-24V-S-450-1A-E Same Sky
pre29-3510988.pdf
Hersteller: Same Sky
General Purpose Relays 18.4 x 10.2 x 15.5 mm, 6 V, 5 A, SPST (1 Form A), Epoxy Sealed
auf Bestellung 393 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PRE29-24V-S-450-1A-E Same Sky
Description: 18.4 X 10.2 X 15.5 MM, 6 V, 5 A,, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 18.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 8 ms, Release Time: 4 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PRE29-24V-S-450-1A-E PRE29-24V-S-450-1A-E Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) pre29.pdf Description: 18.4 X 10.2 X 15.5 MM, 6 V, 5 A,
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18.8 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 8 ms
Release Time: 4 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
PRE29-24V-S-450-1A-E PRE29-24V-S-450-1A-E Hersteller : CUI Devices pre29-3420875.pdf General Purpose Relays 18.4 x 10.2 x 15.5 mm, 6 V, 5 A, SPST (1 Form A), Epoxy Sealed