Produkte > MATRIX > PRMT02-34465-42B
PRMT02-34465-42B
PRMT02-34465-42B Matrix
DS_Prometheus_20220218_D_U-2948645.pdf
Hersteller: Matrix
Energy Harvesting Modules Prometheus Thermal Harvesting Module, High Power, 2K/W, 4.2V
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PRMT02-34465-42B Matrix
Description: PROMETHEUS THERMAL HARVESTING MO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: Rectangular - 46.00mm L x 34.00mm W, Operating Temperature: 150°C, Height: 5.10mm, Delta Tmax @ Th: 50°C @ 23°C, Qmax @ Th: 281mW @ 23°C, Part Status: Active, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Size / Dimension: Rectangular - 46.00mm L x 34.00mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 5.10mm
Delta Tmax @ Th: 50°C @ 23°C
Qmax @ Th: 281mW @ 23°C