Produkte > MATRIX > PRMT21-18305-30
PRMT21-18305-30
PRMT21-18305-30 Matrix
DS-Prometheus.20220218.D.U.pdf
Hersteller: Matrix
Energy Harvesting Modules Prometheus Thermal Harvesting Module, Standard, 21K/W, 3.0V
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PRMT21-18305-30 Matrix
Description: PROMETHEUS THERMAL HARVESTING MO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: Rectangular - 30.00mm L x 18.00mm W, Operating Temperature: 150°C, Height: 5.10mm, Delta Tmax @ Th: 36°C @ 23°C, Qmax @ Th: 40mW @ 23°C, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Size / Dimension: Rectangular - 30.00mm L x 18.00mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 5.10mm
Delta Tmax @ Th: 36°C @ 23°C
Qmax @ Th: 40mW @ 23°C