Produkte > TT ELECTRONICS/BI > PS20-10PB1BR10K
PS20-10PB1BR10K TT Electronics/BI
PSxx.pdf
Hersteller: TT Electronics/BI
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 20MM
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.378" L x 0.354" W x 0.256" H (35.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 20mm
Part Status: Active
Fader Type: Standard
Resistance: 10 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PS20-10PB1BR10K TT Electronics/BI
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 20MM, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.378" L x 0.354" W x 0.256" H (35.00mm x 9.00mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 20mm, Part Status: Active, Fader Type: Standard, Resistance: 10 kOhms.