Produkte > PS2 > PS2503-4-A
PS2503-4-A
Hersteller:
auf Bestellung 3010 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PS2503-4-A
Description: OPTOISOLATOR 5KV 4CH TRANS 16DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Transistor, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.1V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 30mA, Voltage - Isolation: 5000Vrms, Current Transfer Ratio (Min): 100% @ 1mA, Vce Saturation (Max): 250mV, Current Transfer Ratio (Max): 400% @ 1mA, Supplier Device Package: 16-DIP, Voltage - Output (Max): 40V, Rise / Fall Time (Typ): 20µs, 30µs, Number of Channels: 4, Current - DC Forward (If) (Max): 80 mA.
Weitere Produktangebote PS2503-4-A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Transistor
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.1V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 30mA
Voltage - Isolation: 5000Vrms
Current Transfer Ratio (Min): 100% @ 1mA
Vce Saturation (Max): 250mV
Current Transfer Ratio (Max): 400% @ 1mA
Supplier Device Package: 16-DIP
Voltage - Output (Max): 40V
Rise / Fall Time (Typ): 20µs, 30µs
Number of Channels: 4
Current - DC Forward (If) (Max): 80 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Output Type: Transistor
Mounting Type: Through Hole
Input Type: DC
Voltage - Isolation: 5000Vrms
Vce Saturation (Max): 250mV
Voltage - Output (Max): 40V
Number of Channels: 4