Produkte > PS7 > PS7200K-1A-F3-A
PS7200K-1A-F3-A
Hersteller:
auf Bestellung 1480 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PS7200K-1A-F3-A
Description: SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-40V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.2VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Gull Wing, Load Current: 200 mA, Supplier Device Package: 4-SOP (2.54mm), Voltage - Load: 0 V ~ 40 V, On-State Resistance (Max): 2 Ohms, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Weitere Produktangebote PS7200K-1A-F3-A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PS7200K-1A-F3-A Hersteller : CEL Description: SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-40V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.2VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 200 mA
Supplier Device Package: 4-SOP (2.54mm)
Voltage - Load: 0 V ~ 40 V
On-State Resistance (Max): 2 Ohms