Produkte > ERP POWER, LLC > PSB30W-0700-42
PSB30W-0700-42
PSB30W-0700-42 ERP Power, LLC
psb-series-datasheet.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.93" L x 1.02" W x 0.93" H (99.8mm x 26.00mm x 23.7mm)
Voltage - Output: 28 ~ 42V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 29 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 643 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSB30W-0700-42 ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.93" L x 1.02" W x 0.93" H (99.8mm x 26.00mm x 23.7mm), Voltage - Output: 28 ~ 42V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Ratings: IP20, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 29 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote PSB30W-0700-42
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSB30W-0700-42 PSB30W-0700-42 Hersteller : ERP psb-series-1-pager-1532402.pdf LED Power Supplies 29.4W 28-42V Tri Dim 350-700mA Program CC