PSB40W-1400-27
PSB40W-1400-27 Energy Recovery Products
psb-series-datasheet.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 37.8W Single
auf Bestellung 145 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSB40W-1400-27 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.93" L x 1.02" W x 0.93" H (99.8mm x 26.00mm x 23.7mm), Voltage - Output: 18 ~ 27V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Ratings: IP20, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 38 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSB40W-1400-27 PSB40W-1400-27 Hersteller : Energy Recovery Products psb-series-datasheet.pdf AC/DC LED Power Supply 37.8W Single
auf Bestellung 145 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.93" L x 1.02" W x 0.93" H (99.8mm x 26.00mm x 23.7mm)
Voltage - Output: 18 ~ 27V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 38 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
PSB40W-1400-27 PSB40W-1400-27 Hersteller : ERP psb_series_1_pager.pdf LED Power Supplies 37.8W 18-27V Tri Dim 700-1400mA Progrm CC