Produkte > ENERGY RECOVERY PRODUCTS > PSB50E-1400-34-T
PSB50E-1400-34-T Energy Recovery Products
Hersteller: Energy Recovery Products
220 to 240 Vac, 90% efficiency, Rectangular Aluminum Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 50 W max, Programmable 700 to 1400 mA Iout, 34 V max Vout, Terminal Blocks
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSB50E-1400-34-T Energy Recovery Products
Description: 220 TO 240 VAC, 90% EFFICIENCY,, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.88" L x 1.03" W x 0.86" H (98.5mm x 26.2mm x 21.9mm), Voltage - Output: 30.6V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 240VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP20, NEMA 410, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 220VAC, Power (Watts): 48 W, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote PSB50E-1400-34-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSB50E-1400-34-T Hersteller : ERP Power, LLC Description: 220 TO 240 VAC, 90% EFFICIENCY,
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.88" L x 1.03" W x 0.86" H (98.5mm x 26.2mm x 21.9mm)
Voltage - Output: 30.6V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP20, NEMA 410
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 220VAC
Power (Watts): 48 W
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
PSB50E-1400-34-T PSB50E-1400-34-T Hersteller : ERP psb-series-1-pager-1532402.pdf LED Power Supplies 47.6W 23-34V CC Dim 700-1400mA Trmnl Blk