Produkte > ENERGY RECOVERY PRODUCTS > PSB50W-0850-56-S
PSB50W-0850-56-S Energy Recovery Products
psb-series-datasheet.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Aluminum Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 50 W max, Programmable 425 to 850 mA Iout, 56 V max Vout (Draco5 internal ERP code name)
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSB50W-0850-56-S Energy Recovery Products
Description: POWER SUPPLY LED DIMMING 56V, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.88" L x 1.03" W x 0.86" H (98.5mm x 26.2mm x 21.9mm), Voltage - Output: 38 ~ 56V, Type: Constant Current, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, Ratings: IP20, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 850mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 48 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote PSB50W-0850-56-S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSB50W-0850-56-S Hersteller : Energy Recovery Products psb-series-datasheet.pdf 120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Aluminum Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 50 W max, Programmable 425 to 850 mA Iout, 56 V max Vout (Draco5 internal ERP code name)
Produkt ist nicht verfügbar
PSB50W-0850-56-S PSB50W-0850-56-S Hersteller : ERP Power, LLC psb-series-datasheet.pdf Description: POWER SUPPLY LED DIMMING 56V
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.88" L x 1.03" W x 0.86" H (98.5mm x 26.2mm x 21.9mm)
Voltage - Output: 38 ~ 56V
Type: Constant Current
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC
Ratings: IP20
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 850mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 48 W
Produkt ist nicht verfügbar
PSB50W-0850-56-S PSB50W-0850-56-S Hersteller : ERP psb_series_1_pager.pdf LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Aluminum Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 50 W max, Programmable 425 to 850 mA Iout, 56 V max Vout (Draco5 internal ERP code name)