PSB50W-1200-42
PSB50W-1200-42 Energy Recovery Products
psb30w-0700-42.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 50.4W Single 6-Pin
auf Bestellung 3609 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSB50W-1200-42 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.93" L x 1.02" W x 0.93" H (99.8mm x 26.00mm x 23.7mm), Voltage - Output: 28 ~ 42V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Ratings: IP20, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.2A, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.93" L x 1.02" W x 0.93" H (99.8mm x 26.00mm x 23.7mm)
Voltage - Output: 28 ~ 42V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.2A
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 746 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PSB50W-1200-42 PSB50W-1200-42 Hersteller : Energy Recovery Products psb30w-0700-42.pdf AC/DC LED Power Supply 50.4W Single 6-Pin
Produkt ist nicht verfügbar
PSB50W-1200-42 PSB50W-1200-42 Hersteller : ERP psb_series_datasheet.pdf LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Aluminum Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 50 W max, Programmable 600 to 1200 mA Iout, 42 V max Vout (Draco5 internal ERP code name)