PSB50W-1400-34
PSB50W-1400-34 Energy Recovery Products
psb30w-0700-42.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 47.6W Single 6-Pin
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSB50W-1400-34 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.93" L x 1.02" W x 0.93" H (99.8mm x 26.00mm x 23.7mm), Voltage - Output: 23 ~ 34V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Ratings: IP20, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 48 W, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote PSB50W-1400-34
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSB50W-1400-34 PSB50W-1400-34 Hersteller : Energy Recovery Products psb30w-0700-42.pdf AC/DC LED Power Supply 47.6W Single 6-Pin
Produkt ist nicht verfügbar
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.93" L x 1.02" W x 0.93" H (99.8mm x 26.00mm x 23.7mm)
Voltage - Output: 23 ~ 34V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 48 W
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
PSB50W-1400-34 PSB50W-1400-34 Hersteller : ERP psb_series_1_pager.pdf LED Power Supplies 47.6W 23-34V Tri Dim 700-1400mA Progrm CC