Produkte > PANJIT > PSMB033N10NS2_R2_00201
PSMB033N10NS2_R2_00201
PSMB033N10NS2_R2_00201 Panjit
20FDD34CAF72BF4649067C2298CDB4F40854301483D77B8D0A4D8C3F929632E3.pdf
Hersteller: Panjit
MOSFETs 100V/ 3.3mohms / TO-263AB for Industrail market
auf Bestellung 2206 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSMB033N10NS2_R2_00201 Panjit
Category: SMD N channel transistors, Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 60V; 68A; DFN5060-8, Type of transistor: N-MOSFET, Polarisation: unipolar, Drain-source voltage: 60V, Drain current: 68A, Case: DFN5060-8, Gate-source voltage: 20V, Mounting: SMD, Kind of package: reel; tape, Kind of channel: enhancement.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSMB033N10NS2_R2_00201 Hersteller : Panjit International Inc. PSMB033N10NS2.pdf Description: 100V/ 3.3M / TO-263AB FOR INDUST
Packaging: Tape & Reel (TR)
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Packaging: Cut Tape (CT)
auf Bestellung 1168 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 60V; 68A; DFN5060-8
Type of transistor: N-MOSFET
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 60V
Drain current: 68A
Case: DFN5060-8
Gate-source voltage: 20V