Produkte > W.H. BRADY > PSPT-1000-1-WT
PSPT-1000-1-WT
PSPT-1000-1-WT W.H. Brady
attachmentfilenames-35_catalog_pg342.pdf.pdf
Hersteller: W.H. Brady
Cable Markers Printable Heat Shrink Polyolefin White Roll
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSPT-1000-1-WT W.H. Brady
Description: WIRE MARK SLV 500~1 AWG 1=50PCS, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 1.00" Dia (25.4mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote PSPT-1000-1-WT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSPT-1000-1-WT PSPT-1000-1-WT Hersteller : Brady Corporation Description: WIRE MARK SLV 500~1 AWG 1=50PCS
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 1.00" Dia (25.4mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm)