PSU46030
PSU46030 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
PSU.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 460-552uF 330V
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSU46030 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP ALUM 460UF 330V QC CHAS MT, Tolerance: 0%, +20%, Packaging: Bulk, Capacitance: 460µF, Package / Case: Radial, Can - QC Terminals, Size / Dimension: 2.563" Dia (65.10mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Applications: Motor Start, Height - Seated (Max): 4.375" (111.13mm), Part Status: Active, Capacitance: 460 µF, Voltage - Rated: 330 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSU46030 PSU46030 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE PSU.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 460-552uF 330V
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PSU46030 PSU46030 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor PSU.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 460-552uF 330V
auf Bestellung 7 Stücke:
PSU46030 PSU46030 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles PSU.pdf Description: CAP ALUM 460UF 330V QC CHAS MT
Tolerance: 0%, +20%
Packaging: Bulk
Capacitance: 460µF
Package / Case: Radial, Can - QC Terminals
Size / Dimension: 2.563" Dia (65.10mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Applications: Motor Start
Height - Seated (Max): 4.375" (111.13mm)
Part Status: Active
Capacitance: 460 µF
Voltage - Rated: 330 V