PT00A22-34S-SR Amphenol Industrial Operations
PT.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: PT 34C 34#20 SKT RECP
Packaging: Bag
Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 34
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-34
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.750" (19.05mm)
Primary Material: Metal
auf Bestellung 40 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT00A22-34S-SR Amphenol Industrial Operations
Description: PT 34C 34#20 SKT RECP, Packaging: Bag, Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 34, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-34, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Cable Opening: 0.750" (19.05mm), Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote PT00A22-34S-SR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT00A-22-34S(SR) Hersteller : Amphenol Industrial Operations PT.pdf Description: CONN RCPT 34POS WALL MNT SKT