PT02A-14-19S Amphenol
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT02A-14-19S Amphenol
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PT02A1419S | Hersteller : AMPHENOL |
Category: MIL-26482 connectors Description: Connector: circular; socket; female; PIN: 19; PT/451; 7.5A; 600V Type of connector: circular Connector: socket Kind of connector: female Number of pins: 19 Manufacturer series: PT/451 Current rating: 7.5A Spatial orientation: straight Electrical mounting: soldering Mechanical mounting: flange (4 holes); for panel mounting Contact plating: gold-plated Case: size 16 Enclosure material: aluminium alloy Colour: olive Locking system: external bayonet Conform to the norm: MIL-DTL-26482 series I Plating material: cadmium Rated voltage: 0.6kV Contact size: 20 Operating temperature: -55...125°C |
auf Bestellung 22 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Conn Circular SKT 19 POS Solder ST Box Mount 19 Terminal 1 Port |
auf Bestellung 248 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 80 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
PT02A-14-19S | Hersteller : Amphenol Industrial Operations |
auf Bestellung 117 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
PT02A-14-19S | Hersteller : Amphenol Industrial |
Circular MIL Spec Connector 19P Sz 14 Box Mount Socket Receptacle |
auf Bestellung 236 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
auf Bestellung 34 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 4 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 2012 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
PT02A14-19S | Hersteller : AMPHENOL SOCAPEX |
auf Bestellung 292 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |