PT06A-14-19S Amphenol Industrial
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT06A-14-19S Amphenol Industrial
Preis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PT06A-14-19S | Hersteller : Amphenol |
Conn Circular SKT 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port |
auf Bestellung 46 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 77 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
PT06A-14-19S | Hersteller : Amphenol Industrial Operations |
auf Bestellung 85 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Category: MIL-26482 connectors Description: Connector: military; plug; female; PIN: 19; PT/451; 7.5A; 600V; olive Type of connector: military Connector: plug Kind of connector: female Number of pins: 19 Manufacturer series: PT/451 Current rating: 7.5A Spatial orientation: straight Electrical mounting: soldering Mechanical mounting: for cable Contact plating: gold-plated Case: size 14 Enclosure material: aluminium alloy Colour: olive Locking system: internal bayonet Conform to the norm: MIL-DTL-26482 series I Plating material: cadmium Rated voltage: 0.6kV Contact size: 20 Operating temperature: -55...125°C |
auf Bestellung 17 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
PT06A14-19S | Hersteller : AMPHENOL SOCAPEX |
auf Bestellung 154 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
PT06A14-19S | Hersteller : AMPHENOL INDUSTRIAL |
auf Bestellung 1668 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
PT06A-14-19S Produktcode: 187717
zu Favoriten hinzufügen
Lieblingsprodukt
Steckverbinder, Reihenklemmen > Luftfahrtsteckverbinder (Rundsteckverbinder/GX-Steckverbinder) |
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar |