PT06E-12-10SZ Amphenol
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT06E-12-10SZ Amphenol
Preis | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PT06E-12-10SZ | Hersteller : Amphenol |
Conn Circular SKT 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port |
auf Bestellung 95 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
PT06E12-10SZ | Hersteller : AMPHENOL INDUSTRIAL |
auf Bestellung 194 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
PT06E12-10SZ | Hersteller : AMPHENOL SOCAPEX |
auf Bestellung 190 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
| PT06E12-10SZ | Hersteller : Amphenol Industrial Operations |
Description: PT 10C 10#20 SKT PLUGFeatures: Backshell, Coupling Nut Connector Type: Plug, Female Sockets Color: Silver Voltage Rating: 600VAC Current Rating (Amps): 7.5A Mounting Type: Free Hanging (In-Line) Shielding: Unshielded Number of Positions: 10 Orientation: Z Shell Size - Insert: 12-10 Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Fastening Type: Bayonet Lock Termination: Solder Cup Ingress Protection: Environment Resistant Contact Finish - Mating: Gold Shell Material: Aluminum Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium Primary Material: Metal |
auf Bestellung 65 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Produkt ist nicht verfügbar |