Technische Details PT06E-14-19P(SR) Amphenol
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PT06E-14-19P(SR) | Hersteller : Amphenol |
Conn Circular PIN 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port |
auf Bestellung 411 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
PT06E-14-19P(SR) | Hersteller : Amphenol Industrial Operations |
auf Bestellung 637 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
auf Bestellung 24 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
PT06E-14-19P(SR) | Hersteller : Amphenol Industrial |
Circular MIL Spec Connector 19P Size 14 Pin Plug Strt Strain Relief |
auf Bestellung 190 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
auf Bestellung 286 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Category: MIL-26482 connectorsDescription: Connector: military; plug; male; PIN: 19; PT/451; 7.5A; 600V; size 14 Type of connector: military Connector: plug Kind of connector: male Number of pins: 19 Manufacturer series: PT/451 Current rating: 7.5A Spatial orientation: straight Electrical mounting: soldering Mechanical mounting: for cable Contact plating: gold-plated Case: size 14 Enclosure material: aluminium alloy Colour: olive Locking system: internal bayonet Connector variant: with cable clamp Conform to the norm: MIL-DTL-26482 series I Plating material: cadmium Rated voltage: 0.6kV Contact size: 20 Operating temperature: -55...125°C |
auf Bestellung 23 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 113 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 454 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 52 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Description: PT 19C 19#20 PIN PLUG |
auf Bestellung 844 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Produkt ist nicht verfügbar |
Produkt ist nicht verfügbar |
Група товару: Розніми круглі, в тому числі DIN, MiniDIN Од. вим: шт |
| PT06E1419PSR | Hersteller : ITT Cannon, LLC |
Description: CONN PLUG 19POS STRGHT PIN |