Produkte > PIHER SENSOR CONTROLS > PT10LH01-255A3030-PM-S
PT10LH01-255A3030-PM-S
PT10LH01-255A3030-PM-S Piher Sensor Controls
piher_pt-10_ptc-10.pdf
Hersteller: Piher Sensor Controls
Res Carbon Film Trimmer 2.5M Ohm 30% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (10.3 X 12.1mm) Pin Thru-Hole Bulk
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT10LH01-255A3030-PM-S Piher Sensor Controls
Description: TRIMMER 2.5M OHM 0.15W PC PIN, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±30%, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 2.5 MOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT10LH01-255A3030-PM-S PT10LH01-255A3030-PM-S Hersteller : Piher Sensor Controls piher_pt-10_ptc-10.pdf Res Carbon Film Trimmer 2.5M Ohm 30% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (10.3 X 12.1mm) Pin Thru-Hole Bulk
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
PT10LH01-255A3030-PM-S PT10LH01-255A3030-PM-S Hersteller : Amphenol Piher Sensing Systems PIHER_PT-15_PTC-15.pdf Description: TRIMMER 2.5M OHM 0.15W PC PIN
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±30%
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Resistance: 2.5 MOhms