Produkte > PIHER SENSOR CONTROLS > PT10LV10-103A2020
PT10LV10-103A2020
PT10LV10-103A2020 Piher Sensor Controls
pt-10-mh-1-k-pt10mh01-102a2020-1.pdf
Hersteller: Piher Sensor Controls
Res POT 10K Ohm 20% 3/20W Turn 10mm Thru-Hole
auf Bestellung 2244 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 386
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT10LV10-103A2020 Piher Sensor Controls
Description: PT10LV 10K / 20% / carbon trimme, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia x 0.189" H (10.30mm x 4.80mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT10LV10-103A2020 PT10LV10-103A2020 Hersteller : Piher Sensor Controls pt-10-mh-1-k-pt10mh01-102a2020-1.pdf Res POT 10K Ohm 20% 3/20W Turn 10mm Thru-Hole
auf Bestellung 1138 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 346
Mindestbestellmenge: 317
Mindestbestellmenge: 293
Mindestbestellmenge: 233
PT10LV10-103A2020 PT10LV10-103A2020 Hersteller : Amphenol Piher PIHER_PT-10_PTC-10.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10Kohms 10mm Rnd Top adj
Mindestbestellmenge: 3
PT10LV10-103A2020 Hersteller : Piher 12-PT10v03.pdf Single turn carbon trimmer potentiometer; 10kR; horizontal; rotation angle 220°; THT; 10,3x10x4,8mm; power: 0.15W; tolerance: ±20%; 300ppm/°C; r= 5x10mm; operating temperature: -25?70°C PT10LV10-103A2020 Piher Trimmer PO PT10lvk010.00
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
auf Bestellung 751 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 100
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia x 0.189" H (10.30mm x 4.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms