Produkte > AMPHENOL PIHER > PT10LV10-201A2020
PT10LV10-201A2020
PT10LV10-201A2020 Amphenol Piher
PIHER_PT_10_PTC_10-3105231.pdf
Hersteller: Amphenol Piher
Trimmer Resistors - Through Hole 200ohms 10mm Rnd Top adj
auf Bestellung 1962 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT10LV10-201A2020 Amphenol Piher
Description: PT10LV 200R / 20% / carbon trimm, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia x 0.189" H (10.30mm x 4.80mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 200 Ohms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT10LV10-201A2020 Hersteller : Piher Sensor Controls 12-PT10v03.pdf PT10LV10-201A2020
auf Bestellung 198 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 190
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia x 0.189" H (10.30mm x 4.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms